Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Behöver du få tag i någon hos oss? Här hittar du kontaktuppgifterna.


Christer Englund
Affärschef GavleNet
026-17 86 03
christer.englund@gavleenergi.se
Stefan Stexgård
Stadsnätsstrateg/produktansvarig
026-17 86 06
stefan.stexgard@gavleenergi.se
Linda Rudd
Produkt och säljansvarig - Stadsnät
026-17 85 97
linda.rudd@gavleenergi.se
Roger Belin
Försäljningschef
026-17 85 40
roger.belin@gavleenergi.se
Annelie Kedbrant
Kommunikatör, Tf. presskontakt
026-17 85 69
annelie.kedbrant@gavleenergi.se
Malin Larsson
Webbansvarig kommunikatör
026-17 85 77
malin.larsson@gavleenergi.se
Marie-Louise Proos
Kommunikatör
026-17 86 62
marie-louise.proos@gavleenergi.se
Ove Nilsson
Kundservicechef
026-17 85 27
ove.nilsson@gavleenergi.se